груші яблоко повидло
груші яблоко повидло
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://krs.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/1244
Назва: Механізми контролю за діяльністю органів місцевого самоврядування
Інші назви: автореферат магістерської дисертації на здобуття освітнього ступеня «магістр», спеціальність 281 "Публічне управління та адміністрування"
Автори: Скакун, І. Є.
Ключові слова: автореферат
магістерська робота
публічне управління та адміністрування
місцеве самоврядування
державна влада
державний контроль
громадський контроль
посадові особи місцевого самоврядування
моніторинг
нагляд
Дата публікації: 2020
Видавництво: ЧНУ ім. Петра Могили
Короткий огляд (реферат): Магістерську роботу присвячено аналізу та узагальненню наукових поглядів щодо особливостей контрольної діяльності за органами та посадовими особами місцевого самоврядування, що дасть змогу окреслити проблеми та сформулювати основні напрямки удосконалення даного контролю. У роботі визначено, що аналіз нормативно-правових актів та наукових джерел дає можливість стверджувати про комплексний характер категорії контролю у системі публічного управління. Робиться висновок, що контроль – це владна функція котру можуть виконувати як, держава, так і суспільство, їх окремі структур та інститути, він полягає у використанні багатоманітних оцінюючих та наглядових механізмів за функціонуванням владних структур, різного роду організацій, їх представників та особистим виконанням, дотриманням діючої нормативно-правової бази, котра може формуватись як з подачі держави, так і окремих організацій або громадських об’єднань для забезпечення якості управлінської діяльності та закріплення стандартів робочої дисципліни. Встановлено, що одним зі складових елементів організаційно-правового механізму реалізації контролюючих функцій є принципи, що виступають в ролі основоположних засад, котрі виконують функцію загально-унормовуючого орієнтиру реалізації з боку владних органів та громадських організацій контролю за діяльністю ОМС та їх посадових осіб, котрі направлені на підвищення ефективності їх виконавської діяльності. На основі проведеного аналізу встановлено, що незважаючи на деяку самостійність ОМС у вирішення питань місцевого значення, існує комплекс заходів, який здійснюється органами державної влади, для консолідації та стабілізації діяльності ОМС, та оцінки ефективності реальної діяльності, приведення цієї діяльності у відповідність до нормативно визначених стандартів. Визначено, що необхідними заходами підвищення ефективності громадського контролю нормативно-правового та організаційно-правового порядку є: подальше створення та вдосконалення нормативно-правових засад громадського контролю за діяльністю органів публічної влади; забезпечення загальнодоступності громадського контролю; вивчення громадської думки тощо. Обґрунтовано, що особливістю процесу взаємодії ОМС з організаціями громадянського суспільства та впливу останніх на розвиток Української держави в цілому є співпраця організацій громадянського суспільства і бізнесу, яку слід розглядати як важливий показник їх здатності не просто співіснувати поруч із цим сектором, а й залучати підприємницькі структури до фінансування власної діяльності та встановлювати взаємовигідні ділові відносини.
Опис: Скакун І. Є. Механізми контролю за діяльністю органів місцевого самоврядування : автореф. дип. роботи на здобуття освітнього ступеня «магістр»: спец. 281 "Публічне управління та адміністрування" / І. Є. Скакун , ЧНУ ім. Петра Могили. - Миколаїв, 2020. - 11 с.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://localhost:8080/jspui/handle/123456789/1244
Розташовується у зібраннях:Інститут державного управління

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Скакун Автореферат.pdf348.08 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.