груші яблоко повидло
груші яблоко повидло
Bitte benutzen Sie diese Kennung, um auf die Ressource zu verweisen: https://krs.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/1245
Titel: Механізми впровадження децентралізації влади на місцях в контексті наближення до Європейських стандартів
Sonstige Titel: автореферат магістерської дисертації на здобуття освітнього ступеня «магістр», спеціальність 281 "Публічне управління та адміністрування"
Autoren: Бурдейний, Д. В.
Stichwörter: автореферат
магістерська робота
публічне управління та адміністрування
держава
децентралізація
органи місцевого самоврядування
територіальні громади
громадянське суспільство
повноваження
Erscheinungsdatum: 2020
Herausgeber: ЧНУ ім. Петра Могили
Zusammenfassung: Магістерська робота на здобуття освітнього ступеню «магістр». Чорноморський національний університет імені Петра Могили. – Миколаїв, 2020. В магістерській роботі розкрита сутність децентралізації в Україні. З’ясовано, що на даний час сучасна практика функціонування місцевого органу влади, що пов'язана з копіюванням багатьох елементів державного управління на муніципальному рівні, свідчить про незавершений характер інституціоналізації місцевих органів влади як форми самоорганізації громадян для вирішення питань місцевого значення в чистій формі. Залишається ключовою проблемою для забезпечення інтересів територіальних громад дублювання компетенцій органів місцевого самоврядування та місцевих органів виконавчої влади. Існування двох центрів влади виробляє ситуацію, коли місцеві органи влади несуть повну відповідальність за розвиток всіх сфер діяльності спільнот, але не мають жодних достатніх механізмів впливу на ситуацію. Складовою зазначеної проблеми виступає і декларативність місцевого самоврядування на рівні областей і районів, де місцеві державні адміністрації володіють більшістю важелів впливу. Без кардинального перегляду функцій місцевих державних адміністрацій можливості розвитку місцевого самоврядування будуть залишатися обмеженими. Обґрунтовано, що децентралізація означає зміни. Тому на початку, як і будь-які інші зміни, вона сприймається з певним застереженням. Механізм впровадження децентралізації дозволить повноцінно передати повноваження від держави до органів місцевого самоврядування. Це означатиме трансформацію наявного інституційного устрою. Зроблено висновок, що при внесенні змін в Конституції рішення стануть ближчими до населення у їх громадах, районах та областях. Громадяни зможуть обирати ефективних керівників та матимуть можливість контролювати їх діяльність і ставлення до роботи. Вони самі зможуть балотуватися у місцеву владу, яка отримає суттєво вищі повноваження; брати участь у формуванні реальної влади з людей, яких вони особисто знають, які живуть серед них у тій самій місцевості. Децентралізація означає зміни. Тому на початку, як і будь-які інші зміни, вона сприймається з певним застереженням. Механізм впровадження децентралізації дозволить повноцінно передати повноваження від держави до органів місцевого самоврядування. Це означатиме трансформацію наявного інституційного устрою.
Beschreibung: Бурдейний Д. В. Механізми впровадження децентралізації влади на місцях в контексті наближення до Європейських стандартів : автореф. дип. роботи на здобуття освітнього ступеня «магістр»: спец. 281 "Публічне управління та адміністрування" / Д. В. Бурдейний , ЧНУ ім. Петра Могили. - Миколаїв, 2020. - 10 с.
URI: http://localhost:8080/jspui/handle/123456789/1245
Enthalten in den Sammlungen:Інститут державного управління

Dateien zu dieser Ressource:
Datei Beschreibung GrößeFormat 
АВТОРЕФЕРАТ - Бурдейний Дмитро Володимирович.pdf311.02 kBAdobe PDFÖffnen/Anzeigen


Alle Ressourcen in diesem Repository sind urheberrechtlich geschützt, soweit nicht anderweitig angezeigt.