груші яблоко повидло
груші яблоко повидло
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://krs.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/1494
Назва: Автоматизована система збору та обробки первинної метрелогічної інформації
Інші назви: автореферат кваліфікаційної роботи на здобуття освітнього ступеня «бакалавр», спеціальність 151 « Автоматизація та комп’ютерно інтегровані технології»
Автори: Ялинський, В. Ю
Ключові слова: автореферат
бакалаврська робота
автоматизація та комп’ютерно інтегровані технології
Бєліков Олександр Євгенович
метеостанція
метеорологічні дослідженя
датчики
прилади
погодні умови
клімат
моделювання методом наплавлення
мікропроцесори
Дата публікації: 2020
Видавництво: ЧНУ ім. Петра Могили
Короткий огляд (реферат): Кваліфікаційна робота бакалавра зі спеціальності 151 Автоматизація та комп’ютерно – інтегровані технології. – Чорноморський національний університет імені Петра Могили, 2020. В технологічному плані важливим, та необхідним є проведення аналізу відомих способів , методів і приладів та науки про метеорологію . Наприклад визначеня клімату навколишнього середовища та збір інформації про температуру , швидкість вітру та кількість опадів, визначення тиску повітря та направлення вітру , дуже проблематично в нашій області . та за допомогою метеостанції , завжди можна визначати та збирати інформацію про зміни клімату , визначення погодних умов в найближчий час . Збір інформації , можна досліджувати та спостерігати за змінами клімату . Аналіз конкурентних рішень, та дослідження принципів, якими характеризуються метеостанції спричинили модернізацію швидку реалізацію цієї метеорологічної станції шляхом впровадження системи – сполучення всіх датчиків та приладів в одному стенді який можна розміщати на даху будинку. Також за допомогою аналізу конкурентних рішень , та патентного обзору були виправлені недоліки метеостанції. Пояснювальна записка бакалаврської роботи складається зі вступу, трьох розділів, висновків, переліку джерел посилання, додатків. У вступі визначається актуальність теми, наведені задачі, які заплановано вирішити для досягнення поставленої мети. У першому розділі розглянуто теоретичні основи метеорологічних досліджень , найрозповсюдженіші технології визначення змін , методів, застосування реалізованих метеостанцій та їх використання у різноманітних сферах життя. У другому розділі проведено аналіз датчиків , мікропроцесорів та приладів , засобів задля реалізації технічного завдання, та поставлених задач з обґрунтуванням вибору елементів системи. У третьому розділі виконано аналіз факторів виробничого середовища в лабораторії технологій, встановлено, що більшість з них відповідають санітарногігієнічним та електробезпечним вимогам . Бакалаврська робота містить 86 с. (без додатків), 45 рис., 6 табл., 40 джерел посилання та 3 додатки.
Опис: Ялинський В. Ю Автоматизована система збору та обробки первинної метрелогічної інформації : автореф. кваліфік. роботи на здобуття освітнього ступеня «бакалавр»: спец. 151 « Автоматизація та комп’ютерно інтегровані технології» / В. Ю. Ялинський , ЧНУ ім. Петра Могили. - Миколаїв, 2020. - 16 с.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://krs.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/1494
Розташовується у зібраннях:Факультет комп'ютерних наук (ба)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
2020_471_Ялинський_Автореферат.pdf444.88 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.