груші яблоко повидло
груші яблоко повидло
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://krs.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/186
Назва: Лінгвостилістичний та лінгвокогнітивний аспекти концепту «Україна» у циклі «Три літа» Т. Г. Шевченка та їх відтворення в німецькомовному перекладі
Інші назви: автореферат магістерської дисертації на здобуття освітнього ступеня «магістр», cпеціальність 035 «Германські мови і літератури (переклад включно, перша мова – німецька)»
Автори: Караманова, Д. Г.
Ключові слова: автореферат
магістерська робота
когнітивна лінгвістика
концепт
тестовий концепт
поетичний концепт
фреймова організація
лінгвостилістика
Дата публікації: 2019
Видавництво: ЧНУ ім. Петра Могили
Короткий огляд (реферат): Систематизовано підходи до тлумачення базових понять концепт, текст, текстовий концепт, поетичний концепт, лінгвостилістика, фрейм, слот, фреймова організація, виокремлено типологію концептів та вивчено стан дослідженості концепту «Україна» в україно- та німецькомовній картинах світу. Концепт «Україна» досліджено на фонетичному, морфологічному та лексичному рівнях, систематизовано засоби репрезентації даного концепту – фонетичні фігури, мовні та морфологічні засоби тощо, з'ясовано чи експліковано концепт «Україна» в німецькомовних перекладах відповідними засобами вираження. Встановлено, що фоностилістику не відображено в мові перекладу, морфологію передано за допомогою морфологічно-категорійних трансформацій, а особливу роль в експлікації даного концепту на лексичному рівні відіграють топоніми, реалії та засоби художньої виразності. Систематизовано основні значення слоту, що зображають концепт «Україна» в мові оригіналу та перекладу.
Опис: Караманова Д. Г. Лінгвостилістичний та лінгвокогнітивний аспекти концепту «Україна» у циклі «Три літа» Т. Г. Шевченка та їх відтворення в німецькомовному перекладі: автореф. дип. роботи на здобуття освітнього ступеня «магістр»: спец. 035 «Германські мови і літератури (переклад включно, перша мова – німецька)» / Д. Г. Караманова, ЧНУ ім. Петра Могили. - Миколаїв, 2019. - 17 с.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://localhost:8080/jspui/handle/123456789/186
Розташовується у зібраннях:Інститут філології

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Караманова Д., 645, автореферат (1).pdf382.76 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.