груші яблоко повидло
груші яблоко повидло
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://krs.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/2566
Назва: Вплив аеробних і анаеробних вправ на морфофункціональні особливості організму жінок віком від 20 до 35 років
Інші назви: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня "магістр", спеціальність 091 "Біологія"
Автори: Руденко, В. О.
Ключові слова: фізичні вправи
аеробні та анаеробні навантаження
Козій М. С.
Дата публікації: лют-2023
Видавництво: ЧНУ ім. Петра Могили
Короткий огляд (реферат): Структура роботи. Кваліфікаційна робота складається із вступу, огляду літератури, матеріалу та методики дослідження, результатів дослідження та їх обговорення, висновків, практичних рекомендацій, ілюстрована 16 таблицями та 11 малюнками. Список літератури включає 53 найменувань. Метою цієї роботи є вивчення аеробних і анаеробних фізичних вправ на морфофункціональних особливості організму жінок віком від 20 до 40 років, що займаються за тренувальними програмами. Для досягнення поставленої мети необхідно було вирішити такі завдання: 1) оцінити морфофункціональні показники учасників груп різної тренувальної спрямованості на початковому етапі; 2) визначити вплив аеробних та анаеробних фізичних вправ на морфофункціональні показники жінок віком 20-40 років; 3) провести порівняльний аналіз показників учасників груп у тренувальному процесі, що досліджується у динаміці. Об’єкт дослідження є морфофункцональні особливості організму жінок під впливом аеробних і анаеробних фізичних вправ. Предмет дослідження є морфофункцональні особливості організму жінок віком від 20 до 40 років. Методи дослідження: аналіз літературних джерел - як методу отримання ретроспективної інформації; контрольні випробування (тести), метод антропометрії, функціональні методи, експериментальний метод - як метод організації навчально-виховної роботи у дослідних групах; методи статистичного аналізу – для обробки отриманих цифрових даних дослідження. Практична значимість дослідження. Отримані результати систематизують теоретичні дані щодо впливу аеробних та анаеробних навантажень, які можуть використовуватись у тренерській практиці з погляду оптимізації морфологічного та функціонального статусу жінок, що займаються фізичною культурою та спортом. Розроблені рекомендації по використанню проби С.П. Летунова та індекса функціональних змін (ІФІ) В.Б. Рубановича для аналізу морфофункціональних результатів діяльності спортивних груп зі Step(аеробними) та ABS(силовими) навантаженнями. Особистий внесок автора. Автором проведено аналіз та систематизацію даних джерел літератури за темою дослідження, розроблені напрямки роботи, сформульована мета і задачі дослідження. Автором сумісно з науковим керівником проведене моделювання схеми експерименту. Самостійно виконані всі розділи дослідження. Автором самостійно проведено аналіз та узагальнення результатів дослідження, написання всіх розділів кваліфікаційної роботи, формулювання висновків та практичних рекомендацій.
Опис: Руденко В. О. Вплив аеробних і анаеробних вправ на морфофункціональні особливості організму жінок віком від 20 до 35 років : кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня "магістр", спеціальність 091 "Біологія"/ В. О. Руденко; ЧНУ ім. Петра Могили. – Миколаїв, 2023. – 67 с.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://krs.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/2566
Розташовується у зібраннях:Факультет фізичного виховання і спорту

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Руденко Віталій дипломна робота.pdf868.26 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.