груші яблоко повидло
груші яблоко повидло
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://krs.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/2607
Назва: Програмування фізичної підготовки футбольних воротарів навчально-тренувальних груп на етапі змагання
Інші назви: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» : спец. 017 «Фізична культура і спорт»
Автори: Гордієнко, І. І.
Ключові слова: кафедра олімпійського та професійного спорту
Тупєєв Ю. В.
фізична підготовка
футболісти воротарі
етап змагань
Дата публікації: лют-2023
Видавництво: ЧНУ ім. Петра Могили
Короткий огляд (реферат): Структура роботи. Кваліфікаційна робота викладена на 101 сторінках тексту та складається із вступу, розділів: «Огляд літератури», «Матеріали та методи дослідження», «Результатів дослідження та їх обговорення», та висновків. Бібліографія включає 162 робіт. Робота ілюстрована 14 малюнками та 24 таблицями. Мета дослідження – підвищення ефективності фізичної підготовки воротарів навчально-тренувальних груп на етапі змагання. У процесі реалізації поставленої мети вирішувалися такі основні завдання: 1. Вивчити особливості вікового розвитку рухових здібностей футболістів 12-18 років, включаючи воротарів. 2. Розробити кількісні критерії оцінки фізичної підготовленості воротарів навчально-тренувальних груп дитячих спортивних шкіл. 3. Експериментально обґрунтувати методику програмування фізичної підготовки воротарів 15-16 років у змагальному періоді Об'єкт дослідження. Прояви рухових здібностей юних футболістів на різних етапах вікового та спортивного онтогенезу. Предмет дослідження. Фізична підготовка воротарів 15-16 років, заснована на використанні методичного підходу як програмування тренувального процесу. Методи дослідження: вивчення та аналіз наукової та науково-методичної літератури; педагогічні спостереження за тренувальним процесом юних воротарів та хронометраж навантажень; педагогічне тестування фізичної підготовки; тестування психомоторних та координаційних здібностей; реєстрація показників змагальної діяльності; методи математичної статистики; організація дослідження та педагогічний експеримент. Отримані результати були опрацьовані за допомогою методів варіаційної статистики. Практична значимість дослідження. Практична значимість результатів роботи характеризується можливістю їх використання у таких напрямках: • у системі комплексного контролю за рівнем підготовленості воротарів навчально-тренувальних груп СДЮШОР • при плануванні тренувальних навантажень у змагальному періоді річного циклу підготовки воротарів 15-16 років; • при внесенні корекції до програмно-нормативних документів для ДЮСШ та СДЮШОР з футболу; • у системі силової та швидкісно-силової підготовки воротарів навчально-тренувальних груп 5-6 років навчання. Особистий внесок автора. Автором проведено аналіз та систематизацію даних джерел літератури за темою кваліфікаційної роботи, розроблені напрямки дослідження, сформульована мета і задачі дослідження. Автором сумісно з науковим керівником проведене моделювання схеми побудови експерименту. Ввиконані самостійно всі розділи дослідження. Автором самостійно проведено аналіз та узагальнення результатів дослідження, написання всіх розділів кваліфікаційної роботи, формулювання висновків та практичних рекомендацій.
Опис: Гордієнко І. І. Програмування фізичної підготовки футбольних воротарів навчально-тренувальних груп на етапі змагання : кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» : спец. 017 «Фізична культура і спорт» / І. І. Гордієнко ; ЧНУ ім. Петра Могили. – Миколаїв, 2023. – 101 с.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://krs.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/2607
Розташовується у зібраннях:Факультет фізичного виховання і спорту

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Гордієнко І.І..pdf1.34 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.