груші яблоко повидло
груші яблоко повидло
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://krs.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/2844
Назва: Щорічне оцінювання державних службовців в Україні
Інші назви: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» : спец. 281 «Публічне управління та адміністрування»
Автори: Липа, С. М.
Ключові слова: кафедра публічного управління та адміністрування
Тимофєєв С. П.
державний службовець
щорічне оцінювання службової діяльності
професійна компетентність
оцінювання
критерії оцінювання
Дата публікації: гру-2022
Видавництво: ЧНУ ім. Петра Могили
Короткий огляд (реферат): В магістерській роботі здійснено комплексне наукове дослідження практичних аспектів щорічного оцінювання службової діяльності державних службовців в сучасних умовах глибоких політичних та соціально - економічних змін, також окреслено напрямки та шляхи удосконалення системи щорічного оцінювання службової діяльності державних службовців в Україні. З’ясовано, що правову основу процедури оцінювання діяльності державних службовців становлять нормативно-правові акти різної юридичної сили: Конституція України (закріплює основні засади суспільного життя та організації публічної влади, є висхідним правовим підґрунтям і для оцінювання діяльності державних службовців), Закони України «Про державну службу», «Про запобігання корупції», Загальні правила етичної поведінки державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, Порядок зовнішнього оцінювання за критеріями відповідності рівня освіти та кваліфікації порядку підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування. Пріоритети розвитку кадрової політики в державному управлінні закріплено у Стратегії державної кадрової політики на 2012-2020 роки, якою визначено шляхи і засоби професіоналізації державної служби та передбачається запровадження періодичного оцінювання результатів професійної діяльності працівників, що міститиме проведення оцінки рівня досягнутих результатів професійної діяльності, кваліфікаційного розвитку та забезпечення матеріального стимулювання за результатами оцінювання. Зроблено висновок, що відповідно до нормативно – правових актів оцінювання результатів службової діяльності державних службовців проводиться на підставі показників результативності, ефективності, якості, здібностей, компетенцій. Сформульовано пропозиції та рекомендації, пов’язані з напрямами удосконалення системи щорічного оцінювання службової діяльності державних службовців в Україні. Запропоновано, додатково проводити комп’ютерне тестування при проведені щорічного оцінювання службової діяльності державних службовців в України. З метою забезпечення: об’єктивності; прозорості; комплексності, а це можна забезпечити тільки, якщо буде використовуватися тестування на базі єдиної інформаційно-аналітичної системи управління персоналом. Зроблено висновок, що проведення тестування державних службовців буде мати сенс у тому випадку, якщо буде змінено рівень оплати їх праці. За результатами оцінювання на нашу думку, слід формувати «реально діючий» кадровий резерв, який дасть можливість: планувати кар’єрне зростання державних службовців; формувати та проводити плани їх переміщення; отримати повну картину про ключові компетентності; про те, як їх розвивати і переміщати в рамках органу влади для отримання найкращого результату.
Опис: Липа С. М. Щорічне оцінювання державних службовців в Україні : кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» : спец. 281 «Публічне управління та адміністрування» / С. М. Липа ; ЧНУ ім. Петра Могили. – Миколаїв, 2022. – 80 с.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://krs.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/2844
Розташовується у зібраннях:Навчально-науковий інститут публічного управління та адміністрування

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Липа.pdf375.54 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.