груші яблоко повидло
груші яблоко повидло
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://krs.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/699
Назва: Програмно-апаратний модуль керування термостатом
Інші назви: автореферат кваліфікаційної роботи на здобуття освітнього ступеня «бакалавр», напрям підготовки 6.050102 «Комп’ютерна інженерія»
Автори: Лучин, Д. О.
Ключові слова: автореферат
бакалаврська робота
комп’ютерна інженерія
Ромакін Володимир Вікторович
Raspberry Pi
термостат
IoT
програмування
одноплатний комп’ютер
Android
Дата публікації: 2019
Видавництво: ЧНУ ім. Петра Могили
Короткий огляд (реферат): Дипломна робота присвячена розробці програмного та апаратного забезпечення для керування показниками мікроклімату у виробничому або побутовому приміщенні за технологією термостату. Об’єкт дослідження є процес роботи сучасних систем контролю мікроклімату. Предмет дослідження є засоби контролю та моніторингу показників мікроклімату приміщення. Практичне значення полягає в розробці програмно-апаратного модулю, що керуватиме обігрівом та охолодженням приміщення з можливістю дистанційного керування за допомогою мобільного пристрою на основі ОС Android. Дипломна робота складається з фахового розділу і спеціальної частини з охорони праці. Фахова частина дипломної роботи складається з наступних частин: вступу, трьох розділ, висновку, списку використаної літератури, додатків. Перший розділ – аналіз методів та засобів контролю показників мікроклімату приміщення. Дослідження найбільш розповсюдженого засобу контролю умов мікроклімату в приватному секторі - термостату. Визначення класифікації сучасних термостатів. Проведення порівняльного аналізу найбільш розповсюджених моделей термостатів, визначення їх функцій. Другий розділ присвячено розробці апаратного забезпечення. Проведено аналіз сучасних одноплатних комп’ютерів, що мають достатньо обчислювальної потужності для керування станом мікроклімату та підключення до сервісу концепції IoT. Досліджено інтерфейси обраного одноплатного комп’ютеру, що дозволяють підключення периферійних пристроїв. Проведено аналіз мережевого підключення, що підтримує обраний одноплатний комп’ютер. Третій розділ дипломної роботи присвячено розробці програмного забезпечення. Наведено опис встановлення операційної системи, що є невід’ємним компонентом, роботи одноплатного комп’ютеру. Розглянуто основні мови програмування, що підтримують можливість роботи з інтерфейсом GPIO та включені до складу обраної ОС. Досліджено сервіси, що підтримують можливість роботи з концепцією IoT, розглянути засоби обміну даними з цими сервісами, наведено алгоритм їх роботи. Описано застосунок контролю розробленого апаратного забезпечення для ОС Android. В цілому, бакалаврська робота без додатків містить 66 сторінок, 64 рисунків, 2 таблиці, 20 джерел посилання.
Опис: Лучин Д. О. Програмно-апаратний модуль керування термостатом : автореф. дип. роботи на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» : напрям підготовки 6.050102 «Комп’ютерна інженерія» / Д. О. Лучин , ЧНУ ім. Петра Могили. - Миколаїв, 2019. - 12 с.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://localhost:8080/jspui/handle/123456789/699
Розташовується у зібраннях:Факультет комп'ютерних наук (ба)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
+ Автореферат_Лучин_406 .pdf404.77 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.