груші яблоко повидло
груші яблоко повидло
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://krs.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/787
Назва: Організація надання безоплатної первинної правової допомоги громадянам органами місцевого самоврядування України
Інші назви: автореферат магістерської дисертації на здобуття освітнього ступеня «магістр», спеціальність 281 "Публічне управління та адміністрування"
Автори: Мокан, О. О.
Ключові слова: автореферат
магістерська робота
публічне управління та адміністрування
безоплатна правова допомога
комунальні установи з надання безоплатної правової допомоги
місцеве самоврядування
територіальні громади
координаційний центр
Дата публікації: 2019
Видавництво: ЧНУ ім. Петра Могили
Короткий огляд (реферат): Магістерська робота на здобуття освітнього ступеню «магістр». Чорноморський національний університет імені Петра Могили. – Миколаїв, 2019. В представленій магістерській роботі відповідно проведеним дослідженням було визначено систему понять та категорій в дослідженні проблеми надання безоплатної правової допомоги (БПД) у громадах України. Досліджено зміст системи надання безоплатної правової допомоги. В результаті чого було встановлено, що систему надання БПД складають координаційні центри, суб’єкти надання БППД та суб’єкти надання БВПД. Суб’єктами надання БППД є органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, фізичні особи та юридичні особи приватного права, спеціалізовані установи. Суб’єктами надання БВПД є центри з надання БВПД та адвокати, включені до Реєстру адвокатів, які надають БВПД. Інституційна структура системи надання БПД побудована з урахуванням площі держави, її адміністративно-територіального устрою, кількості та щільності населення таким чином, щоб забезпечити якомога кращий доступ до всіх послуг БПД на всій території України та їхню якість, взаємодію з іншими заінтересованими суб’єктами. Внаслідок змін до Закону БВПД стала надаватись не лише з питань соціального захисту, як це було до прийняття зазначених змін, а з будь яких інших питань. Запроваджені зміни врахували об’єктивну потребу в забезпеченні доступу до безоплатної правової допомоги особам, які мають дохід, що дорівнює прожитковому мінімуму або навіть більше, проте є недостатнім для самостійної оплати правових послуг. Крім того, запропоновані зміни зробили особу незалежною від доходів інших членів сім’ї у питанні звернення за безоплатною правовою допомогою. Насамперед, це уможливило звернення за безоплатною правовою допомогою осіб, законні інтереси та права яких порушуються у сім’ї. Розглянуті форми надання безоплатної первинної правової допомоги у громадах такі як: комунальні установи, чи залучення юридичних осіб приватного права на конкурсних засадах або адвокатів чи інших фахівців права для надання безоплатної первинної правової допомоги. Встановлено, що органи місцевого самоврядування можуть створювати спеціалізовані установи з надання безоплатної правової допомоги. Вивчено стан організації надання первинної правової допомоги на місцевому рівні на прикладі м. Миколаєва та м. Вознесенська та сформульовані рекомендації для органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади стосовно покращення в надані послуг з первинної правової допомоги на прикладі проведеного порівняльного аналізу надання послуг з первинної правової допомоги в м. Миколаєві та м. Вознесенську Миколаївської області.
Опис: Мокан О. О. Організація надання безоплатної первинної правової допомоги громадянам органами місцевого самоврядування України : автореф. дип. роботи на здобуття освітнього ступеня «магістр»: спец. 281 "Публічне управління та адміністрування" / О. О. Мокан , ЧНУ ім. Петра Могили. - Миколаїв, 2019. - 14 с.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://localhost:8080/jspui/handle/123456789/787
Розташовується у зібраннях:Інститут державного управління

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Мокан О.О. автореферат.pdf618.44 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.