груші яблоко повидло
груші яблоко повидло
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://krs.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/797
Назва: Державне регулювання та розробка Програми розвитку земельних відносин у Миколаївській області на період до 2022 року».
Інші назви: автореферат магістерської дисертації на здобуття освітнього ступеня «магістр», спеціальність 281 "Публічне управління та адміністрування"
Автори: Тарасенко, Т. О.
Ключові слова: автореферат
магістерська робота
публічне управління та адміністрування
земельні відносини
сільськогосподарське землекористування
охорона земель
земельні ресурси
інвентаризація
державний земельний кадастр
Дата публікації: 2019
Видавництво: ЧНУ ім. Петра Могили
Короткий огляд (реферат): Магістерська робота на здобуття освітнього ступеню «магістр». Чорноморський національний університет імені Петра Могили. – Миколаїв, 2019. В магістерській роботі визначені проблеми розвитку земельних відносин, нераціональне використання природних ресурсів у Миколаївській області та шляхи їх вирішення. Обґрунтування передбачених заходів щодо охорони та раціонального використання земель, відтворення родючості ґрунтового покриву, встановлення меж прибережних захисних смуг, проведення нормативної грошової оцінки земельних ділянок населених пунктів, проведення інвентаризації земель державної та комунальної власності на період до 2022 року, що має на меті вирішення важливої проблеми – задоволення потреб суспільства у раціональному землекористуванні. Однак позитивний ефект від реалізації передбачених дослідженням заходів буде більшим і настане раніше лише за умови їх своєчасного та неухильного виконання що, в свою чергу, залежить від повного та саме вчасного їх фінансування на усіх рівнях. З економічної точки зору має підвищитись інвестиційна привабливість сільськогосподарського землекористування, а завдяки більш раціональному використанню природно-ресурсного потенціалу земель збільшиться ефективність виробництва. В екологічній сфері відбудеться збереження та охорона довкілля. Отже, можна зробити висновок, що для оптимального прийняття управлінського рішення необхідним є максимально врахувати екологічні, економічні та соціальні передумови та закономірності земельних відносин на всіх рівнях: глобальному, національному, регіональному, локальному, місцевому.
Опис: Тарасенко Т. О. Державне регулювання та розробка Програми розвитку земельних відносин у Миколаївській області на період до 2022 року : автореф. дип. роботи на здобуття освітнього ступеня «магістр»: спец. 281 "Публічне управління та адміністрування" / Т. О. Тарасенко, ЧНУ ім. Петра Могили. - Миколаїв, 2019. - 19 с.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://localhost:8080/jspui/handle/123456789/797
Розташовується у зібраннях:Інститут державного управління

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Автореферат_Тарасенко.pdf348.56 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.