груші яблоко повидло
груші яблоко повидло
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://krs.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/810
Назва: Антикорупційна діяльність в ЄС та в Україні: порівняльна характеристика
Інші назви: автореферат магістерської дисертації на здобуття освітнього ступеня «магістр», спеціальність 281 "Публічне управління та адміністрування"
Автори: Негрецький, О. С.
Ключові слова: автореферат
магістерська робота
публічне управління та адміністрування
корупція
антикорупційна діяльність
спеціалізовані органи антикорупційної діяльності
європейські стандарти
антикорупційна політика
запобігання корупції
Дата публікації: 2019
Видавництво: ЧНУ ім. Петра Могили
Короткий огляд (реферат): Магістерська робота на здобуття освітнього ступеню «магістр». Чорноморський національний університет імені Петра Могили. – Миколаїв, 2019. В магістерській роботі надана порівняльна характеристика антикорупційній діяльність в Європейському Союзі та в Україні. Розкрита сутність понять "корупція" та "корупційна діяльність", визначені повноваження спеціалізованих органів антикорупційної діяльності в ЄС та в Україні. Запропонована сучасна класифікація загальних та спеціалізованих органів антикорупційної діяльності з урахуванням реалій антикорупційної політики нашої держави, яка включила і діючи органи (НАБУ), і ті, що тільки почали діяти (Вищий антикорупційний суд України), і ті, створення яких є нагальною потребою і давно запланованими, однак не втіленими по сьогоднішній день (Національне бюро фінансової безпеки України). З'ясовано питання розподілу повноважень між суб'єктами антикорупційної діяльності, запропоновано залишити САП у складі Офісу Генерального прокурора всупереч позиціям окремих науковців та практиків. Обґрунтовано, що, оскільки корупція є багатоаспектним явищем, яке має витоки в економіці, у політиці, правовій сфері, культурі та менталітеті відповідного суспільства, тому і протидія повинна включати комплекс засобів, способів та форм в різних сферах суспільного життя. Запропоновано визначення "антикорупційна діяльність" як діяльність спеціально уповноважених суб'єктів, спрямована на реалізацію антикорупційної політики держави та включає правові, організаційні, фінансові, політичні, ідеологічні та психологічні засоби, спрямовані на виявлення, розслідування, припинення корупційних правопорушень або правопорушень, пов'язаних з корупцією, профілактика їх, притягнення винних до відповідальності, поновлення законних прав та інтересів фізичних та юридичних осіб. Зроблено висновок про необхідність загальних та спеціальних заходів вдосконалення антикорупційної діяльності в Україні на підставі європейських стандартів.
Опис: Негрецький О. С. Антикорупційна діяльність в ЄС та в Україні: порівняльна характеристика : автореф. дип. роботи на здобуття освітнього ступеня «магістр»: спец. 281 "Публічне управління та адміністрування" / О. С. Негрецький , ЧНУ ім. Петра Могили. - Миколаїв, 2019. - 14 с.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://localhost:8080/jspui/handle/123456789/810
Розташовується у зібраннях:Інститут державного управління

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
АвторефератНегрецький.pdf360 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.