груші яблоко повидло
груші яблоко повидло
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://krs.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/822
Назва: Реформа Національної Поліції України як чинник демократизації суспільства.
Інші назви: автореферат магістерської дисертації на здобуття освітнього ступеня «магістр», спеціальність 281 "Публічне управління та адміністрування"
Автори: Волобуєва, А. В.
Ключові слова: автореферат
магістерська робота
публічне управління та адміністрування
Національна поліція
реформа
принципи
партнерство
права та свободи людини
демократизація суспільства
Дата публікації: 2019
Видавництво: ЧНУ ім. Петра Могили
Короткий огляд (реферат): Магістерська робота на здобуття освітнього ступеню «магістр». Чорноморський національний університет імені Петра Могили. – Миколаїв, 2019. У магістерській роботі здійснено комплексне наукове дослідження причин та наслідків реформи НП, нормативно-правових актів, на яких ґрунтується діяльність Національної Поліції. З’ясовано, що у своїй діяльності поліція керується принципами верховенства права, прозорості та відкритості, політичної нейтральності, принципом дотримання прав і свобод людини, законності, взаємодія з населенням на засадах партнерства та безперервності. Визначено що взаємодія з населенням на засадах партнерства, є Важливою новацією під час запровадження змін у діяльності НП. За рахунок реалізації зазначеного положення здійснюється підтримання та розвиток демократичних засад у суспільстві. Адже діяльність поліції спрямована на забезпечення потреб населення, а для цього важливою умовою є наявність довіри населення до поліції та наявність зворотного зв’язку від громади. Підкреслено, що реформування системи міліції мало під собою цілу низку причин, які засвідчили неефективність існуючої системи та її нездатність виконувати покладені на неї завдання. Необхідність запровадження реформи та створення Національної поліції було обумовлене необхідністю формування такої системи, яка б забезпечила не лише правоохоронні функції, але і підтримала розвиток демократичних засад у суспільстві. У роботі подано результати проведеного опитування працівників поліції та громадян України з метою визначення ефективності проведеної реформи та ефективності реалізації визначених у законодавстві положень, що сприяють розвитку демократичних засад у суспільстві.
Опис: Волобуєва А.В. Реформа Національної Поліції України як чинник демократизації суспільства : автореф. дип. роботи на здобуття освітнього ступеня «магістр»: спец. 281 "Публічне управління та адміністрування" / А. В. Волобуєва , ЧНУ ім. Петра Могили. - Миколаїв, 2019. - 11 с.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://localhost:8080/jspui/handle/123456789/822
Розташовується у зібраннях:Інститут державного управління

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
волобуєва_автореферат.pdf335.31 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.