груші яблоко повидло
груші яблоко повидло
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://krs.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/1486
Назва: Дистанційно-керований підводний апарат для пошуку предметів в умовах низької видимості
Інші назви: автореферат кваліфікаційної роботи на здобуття освітнього ступеня «бакалавр», спеціальність 151 « Автоматизація та комп’ютерно інтегровані технології»
Автори: Діордіца, К. О.
Ключові слова: автореферат
бакалаврська робота
автоматизація та комп’ютерно інтегровані технології
Кулаковська І. В.
підводний апарат
безпілотні апарати
ROV
3D моделювання
Дата публікації: 2020
Видавництво: ЧНУ ім. Петра Могили
Короткий огляд (реферат): Кваліфікаційна робота бакалавра зі спеціальності 151 Автоматизація та комп’ютерно – інтегровані технології. – Чорноморський національний університет імені Петра Могили, 2020. У цьому документі описано прототип дистанційно-керованого підводного апарату, де завданнями є вивчення та теоретичне проектування прототипу для бакалаврської роботи. Робота починається з введення всієї ідеї проекту з наступними цілями, які мають бути досягнуті, оглядом літератури, методологією та нарешті результатами та обговореннями. Як правило, робочий клас ROV (III клас) є найвідомішим ROV, який зараз застосовується у галузі. Однак робочий клас ROV має великі розміри і складний контроль. Таким чином, прототип ROV робиться як проект, який зможе запропонувати одну альтернативу, яку можна додатково розширити з точки зору своїх функцій на більш дрібні та прості завдання, які можна виконати, наприклад, для освітніх цілей та рибного господарства. Пояснювальна записка бакалаврської роботи складається зі вступу, трьох розділів, висновків, переліку джерел посилання, додатків. У вступі визначається актуальність теми, наведені задачі, які заплановано вирішити для досягнення поставленої мети. У першому розділі розглянуто теоретичні основи та компоненти підводних апаратів, загальні характеристики існуючих конструкцій та їх класифікацію. У другому розділі проведено аналіз апаратних засобів задля реалізації технічного завдання, та поставлених задач з обґрунтуванням вибору елементів системи. У третьому розділі виконано аналіз факторів виробничого середовища в лабораторії проектування та створення підводного апарату, встановлено, що більшість з них відповідають санітарногігієнічним вимогам.
Опис: Діордіца К. О. Дистанційно-керований підводний апарат для пошуку предметів в умовах низької видимості : автореф. кваліфік. роботи на здобуття освітнього ступеня «бакалавр»: спец. 151 « Автоматизація та комп’ютерно інтегровані технології» / К. О. Діордіца , ЧНУ ім. Петра Могили. - Миколаїв, 2020. - 11 с.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://krs.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/1486
Розташовується у зібраннях:Факультет комп'ютерних наук (ба)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
2020_471_Діордіца_Автореферат.pdf461.04 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.