груші яблоко повидло
груші яблоко повидло
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://krs.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/1554
Назва: Державна політика в сфері управління земельними ресурсами
Інші назви: автореферат магістерської дисертації на здобуття освітнього ступеня «магістр», спеціальність 281 "Публічне управління та адміністрування"
Автори: Острижнюк, А. М.
Ключові слова: автореферат
магістерська робота
публічне управління та адміністрування
земля
земельні ресурси
земельні відносини
земельна політика
управління земельними ресурсами
ринок землі
кадастр
кадастрова оцінка
Дата публікації: 2020
Видавництво: ЧНУ ім. Петра Могили
Короткий огляд (реферат): В успішній реалізації комплексу заходів щодо підвищення ефективності функціонування економіки виключно важливе значення має об'єктивна оцінка факторів виробництва, і в першу чергу землі як головного засобу виробництва в сільському господарстві. Об'єктивна її оцінка на будь-якому рівні господарювання та за будь-якої форми повинна служити передумовою обґрунтування напрямів удосконалення всіх елементів економічного механізму, відправною точкою пошуку резервів і підвищенням його ефективності. У процесі вивчення теоретичних основ управління земельними ресурсами виявлені учасники земельних взаємовідносин, мета, принципи та методи управління земельними ресурсами на державному, регіональному та місцевому рівнях. Доведено, що державна земельна політика як елемент державного управління складається з ряду ключових чинників ефективного використання землі в державі, які формують її структуру, що і призводить до підвищення прибутковості на відповідній території: вдосконалення законодавчої та нормативної бази розпорядження землею; розподіл повноважень з управління земельними ресурсами; забезпечення адекватних рентних взаємовідносин; забезпечення залучення інвестицій до земельного майнового комплексу. В результаті комплексного аналізу управління земельними ресурсами виявлено сильні та слабкі сторони системи управління, а також можливості й загрози, які безпосереднім чином впливають на систему управління земельними ресурсами. У роботі сформульовані основні рекомендації щодо вдосконалення управління земельними ресурсами в інтересах мешканців територій, власників земельних ресурсів і потенційних інвесторів. Встановлено, що результатом ефективного управління земельними ресурсами буде збільшення доходів відповідного бюджету відповідно до сценарію інтенсивного економічного розвитку.
Опис: Острижнюк А. М. Державна політика в сфері управління земельними ресурсами : автореф. дип. роботи на здобуття освітнього ступеня «магістр»: спец. 281 "Публічне управління та адміністрування" / А. М. Острижнюк , ЧНУ ім. Петра Могили. - Миколаїв, 2020. - 12 с.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://krs.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/1554
Розташовується у зібраннях:Інститут державного управління

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Автореферат Острижнюк.pdf348.97 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.