груші яблоко повидло
груші яблоко повидло
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://krs.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/1585
Назва: Державне регулювання у сфері народної медицини в Україні
Інші назви: автореферат магістерської дисертації на здобуття освітнього ступеня «магістр», спеціальність 281 "Публічне управління та адміністрування"
Автори: Бабін, А. В.
Ключові слова: автореферат
магістерська робота
публічне управління та адміністрування
народна медицина
охорона здоров'я
система охорони здоров'я
Дата публікації: 2020
Видавництво: ЧНУ ім. Петра Могили
Короткий огляд (реферат): У магістерській роботі розкрито важливе наукове завдання, зокрема проаналізовано та узагальнено теоретичні джерела щодо виявлення проблем державного регулювання у сфері НМ. Доведено що державне регулювання народної медицини досліджувалось як вітчизняними так і зарубіжними дослідниками, але варто зауважити що і дотепер в Україні існує певна неоднозначність у розумінні щодо підходів у питанні державного регулювання НМ. Обгрунтовано що в нашій державі зроблено низку важливих кроків на шляху об’єднання НМ з офіційною медициною. Серед них варто відзначити створення спеціалізованих навчальних закладів та підрозділів медичного спрямування в яких відбувається поглиблене вивчення НМ, серед таких курсів та навчальних програм можна виділити такі як (гомеопатія, фітотерапія, рефлексотерапія, мануальна терапія та інші). На базі військових лікувальних закладів створено низку кабінетів та центрів лікування та діагностики хвороб методами НМ. Виявлено особливості нормативно-правового та інституційного шляхів забезпечення функціонування НМ в Україні. Проведене дослідження показало що Україна нині перебуває в процесі реформ всієї системи публічного управління, що надто ускладнює процес реформ у СОЗ, реалізація яких не в останню чергу мала би суттєвий практичний вплив на рівень життя населення і обороноздатність країни. Проаналізовано досвід економічно розвинутих країнах світу щодо інтеграції НМ в СОЗ. Аналізуючи міжнародний досвід юридичного регулювання НМ, дійшли висновків що в багатьох країнах, що розвиваються, сьогодні триває перегляд, ставлення громадян до методів НМ, це на сам перед спричинено, природними чинниками, які є основою лікування, безумовну доведеність ефективності багатьох з них, в той же час велике суспільне незадоволення результатами лікування класичною (традиційною) медициною. Розроблено наукову Концепцію державного регулювання НМ в Україні, та запропоновано шляхи вдосконалення нормативно-правової бази щодо діяльності НМ. У процесі виконання даного дослідження визначено основні моменти які інтерпретовані автором у Концепції державного регулювання НМ в Україні. Визначено її мету вона полягає у підвищенні якості правової регламентації НМ, що має сприяти додержанню законності в СОЗ та основні завдання Концепції які полягають у визначенні головних чинників, що впливають на питання нормативно – правового регулювання НМ в Україні.
Опис: Бабін А. В. Державне регулювання у сфері народної медицини в Україні : автореф. дип. роботи на здобуття освітнього ступеня «магістр»: спец. 281 "Публічне управління та адміністрування" / А. В. Бабін , ЧНУ ім. Петра Могили. - Миколаїв, 2020. - 15 с.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://krs.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/1585
Розташовується у зібраннях:Інститут державного управління

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Автореферат_Бабин.pdf380.73 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.