груші яблоко повидло
груші яблоко повидло
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://krs.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/1804
Назва: .Державне регулювання соціального захисту населення в галузі охорони здоров'я
Інші назви: автореферат магістерської дисертації на здобуття освітнього ступеня «магістр», спеціальність 281 "Публічне управління та адміністрування"
Автори: Гордєєва, О. А
Ключові слова: автореферат
магістерська робота
публічне управління та адміністрування
Беглиця В. П.
охорона здоровя
соціальний захист
органи влади
державне регулювання
Дата публікації: 2020
Видавництво: ЧНУ ім. Петра Могили
Короткий огляд (реферат): У магістерській роботі проведено дослідження системи державного регулювання соціального захисту населення в галузі охорони здоров’я та надано практичні рекомендації. Зроблено дослідження концептуальних засад державного регулювання соціального захисту в галузі охорони здоров'я що дозволяє говорити про те, що здоров’я громадян завжди було важливим напрямком піклування держави. З широких позицій під здоров’ям індивіда розуміють значущість міри можливого здійснення людиною цілеспрямованих та усвідомлених дій без погіршення свого фізичного та духовного стану, без втрат в адаптації до життєвого середовища. Надано характеристику системи соціального захисту населення в галузі охорони здоров'я, та встановлено, що невід’ємною частиною загальної політики держави постає система соціального захисту у сфері охорони здоров’я. Перешкоди, з якими стикнулася дана галузь, дуже змінилися з часів набуття Україною незалежності. Як і в низці країн світу, здоров’я українців перебуває під впливом таких потужних чинників, як старіння населення, швидка урбанізація та глобальне поширення нездорового способу життя. Визначено перспективи взаємодії органів публічної влади та громадськості у реформуванні системи охорони здоров’я на місцевому рівні. Зазначається, що системне застосування на практиці в умовах сучасного суспільства соціальних технологій у сфері охорони здоров’я вимагає підготовки кваліфікованих фахівців, що супроводжується низкою проблем. Встановлено, що ефективним інструментом розвитку участі громадськості в розробці й прийнятті рішень слід вважати застосування комплексної методології із включенням перерахованих форм та участю громадян на всіх етапах управління процесом реформування системи охорони здоров’я на муніципальному рівні, що сприятиме ефективності, відповідальності та відкритості дій владних структур.
Опис: Гордєєва О. А. Державне регулювання соціального захисту населення в галузі охорони здоров'я : автореф. дип. роботи на здобуття освітнього ступеня «магістр»: спец. 281 "Публічне управління та адміністрування" / О. А. Гордєєва , ЧНУ ім. Петра Могили. - Миколаїв, 2020. - 13 с.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://krs.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/1804
Розташовується у зібраннях:Інститут державного управління

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Автореферат_Гордеева.pdf338.72 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.