груші яблоко повидло
груші яблоко повидло
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://krs.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/2056
Назва: Медична реформа в Україні: управлінсько-правовий аспект
Інші назви: автореферат магістерської дисертації на здобуття освітнього ступеня «магістр», спеціальність 281 "Публічне управління та адміністрування"
Автори: Ракомін, О. А.
Ключові слова: автореферат
магістерська робота
публічне управління та адміністрування
реформа
медицина
медична реформа
охорони здоровя
управління
нормативний аспект
Дата публікації: 2021
Видавництво: ЧНУ ім. Петра Могили
Короткий огляд (реферат): Здійснення ґрунтовного аналізу медичної реформи є актуальним завданням, оскільки у нових економічних умовах потрібні зміни як організаційного механізму, а й соціальної складової інституту охорони здоров'я. Якщо його правові та фінансово-організаційні основи можна трансформувати вольовим шляхом відносно швидко, то так само неможливо змінити соціальні установки, що детермінують ставлення населення до цінності здоров'я та визначають характер соціальної взаємодії в процесі лікування. Конкретизовано сутність медичної організації як первинної ланки системи охорони здоров'я та стійкої соцієтальної системи. Виявлено загальні та специфічні риси медичного реформування як соціетальної системи, що дозволило дослідити систему управління медичною галуззю через призму культурного, особистісного та поведінкового проявів; визначити взаємозв'язок явищ реформування системи охорони здоров'я, підвищення соціальної відповідальності медичної організації та вдосконалення культури управлінських взаємовідносин. У межах нової доктрини соціального управління підтримання здоров'я є найважливішою стратегічною метою держави. Соціальне здоров'я прийнято розглядати як найважливіший стратегічний ресурс суспільства, що визначає соціальний, економічний та політичний добробут країни. Проблеми реалізації реформи охорони здоров'я лише на рівні первинної ланки набувають у сучасних країнах дедалі більшої актуальності. Створюється об'єктивна необхідність у формуванні нової соціальної моделі управління медичною сферою як соціетальної системи, найважливішою характеристикою якої визначатиметься нова культура управління, культура системних управлінських взаємовідносин топ-менеджменту, медичних працівників та пацієнтів. Наголошено, що швидко змінювані умови функціонування медичної сфери передбачають необхідність інноваційного накопичення, розробку нових принципів управління медичними закладами та установами, формування нових цінностей та норм культури управління.
Опис: Ракомін О. А. Медична реформа в Україні : управлінсько-правовий аспект : автореф. дип. роботи на здобуття освітнього ступеня «магістр»: спец. 281 "Публічне управління та адміністрування" / О. А. Ракомін, ЧНУ ім. Петра Могили. - Миколаїв, 2021. - 13 с.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://krs.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/2056
Розташовується у зібраннях:Інститут державного управління

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Автореферат Ракомін.pdf301.06 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.