груші яблоко повидло
груші яблоко повидло
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://krs.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/2061
Назва: Механізми впровадження в Україні народовладдя: витоки та сьогодення
Інші назви: автореферат магістерської дисертації на здобуття освітнього ступеня «магістр», спеціальність 281 "Публічне управління та адміністрування"
Автори: Квіткевич, Р. Б .
Ключові слова: автореферат
магістерська робота
публічне управління та адміністрування
витоки та етапи українського народовладдя
зарубіжні досвід
децентралізація політичної влади
нова концепція місцевого самоврядування
Дата публікації: 2021
Видавництво: ЧНУ ім. Петра Могили
Короткий огляд (реферат): В магістерській роботі враховані здобутки вітчизняних зарубіжних дослідників щодо дослідження витоків формування на українських землях народовладдя. Особливу увагу зосередження на внесок князів Київської Русі щодо зародження і зміцнення самоврядних структуру у вигляді Вічей, охарактеризований зміст впровадження Ярославом Мудрим положень «Руської правди», а також Магдебурзького права та Литовських статутів, які оприлюднювалися українською мовою важливе місце висвітлення ролі самоврядувального козацтва в розвиток українського народовладдя. Після трьох розділів в Польщі (1972 р., 1793р. і 1795р.) українські землі потрапили в залежність до Австро-Угорської та Російської імперії, а також інших чужоземних володарів. В роботі відображено не дивлячись на утиски, переслідування і навіть виселення кримських татар та інших етносів, зберіглися національні управлінські і традиції та примножувалося українське народовладдя. Вагоме місце у магістерській роботі відводиться сьогоденному розвитку українського народовладдя та доцільності сьогоденного вивчення і творчого імплементування зарубіжних управлінських моделей. Безперечно в даному відношенню провідне місце займає досвід здійснення децентралізації політичної влади та необхідність осучаснене запровадження нової концепції місцевого самоврядування. Саме ці стали справжнім брендом сучасного розвитку України тому значна частина змісту роботи присвячена аналізуванню суті такого брендування, яке сприятиме розвитку на місцях управлінської інфраструктури з метою надання більш якісного адміністративного публічного соціально-економічного та іншого виду послуг для всіх членів ОТГ.
Опис: Квіткевич Р. Б. Механізми впровадження в Україні народовладдя : витоки та сьогодення : автореф. дип. роботи на здобуття освітнього ступеня «магістр»: спец. 281 "Публічне управління та адміністрування" / Р. Б. Квіткевич , ЧНУ ім. Петра Могили. - Миколаїв, 2021. - 20 с.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://krs.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/2061
Розташовується у зібраннях:Інститут державного управління

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Автореферат Квіткевич.pdf365.35 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.