груші яблоко повидло
груші яблоко повидло
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://krs.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/3009
Назва: Державна політика щодо інформаційної безпеки України
Інші назви: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» : спец. 281 «Публічне управління та адміністрування»
Автори: Гула, В. М.
Ключові слова: кафедра місцевого самоврядування та регіонального розвитку
Бондар Г. Л.
інформаційна безпека
державна політика
інформаційна сфера
протидія дезінформації
Дата публікації: чер-2023
Видавництво: ЧНУ ім. Петра Могили
Короткий огляд (реферат): Кваліфікаційну роботу присвячено дослідженню особливостей реалізації державної політики у сфері інформаційної безпеки України, інструментам протидії загрозам в інформаційній сфері та вдосконалення державної політики України щодо інформаційної безпеки. У вступі обґрунтовано актуальність та рівень розробки теми; окреслено мету та основні завдання, об’єкт, предмет та методи дослідження; описано наукову новизну; розкрито практичне значення отриманих результатів бакалаврської роботи; охаректеризовано структуру та обсяг роботи. На початку роботи окреслено теоретичні засади дослідження державної політики щодо інформаційної безпеки. Зокрема, проаналізовано джерельну базу дослідження, визначено основні поняття та категорії, проаналізовано законодавче та нормативно-правове забезпечення державної політики щодо інформаційної безпеки, а також міжнародний досвід її реалізації. Основна частина дослідження присвячена розкриттю особливостей і проблем реалізації державної політики Україні щодо інформаційної безпеки, а саме інформаційній війні і технологіям, та їх впливу на Україну. Також проаналізовано приклади інформаційних загроз в Україні та світі, пов’язаних з пандемією COVID-19 та російсько-українською війною. Наприкінці роботи запропоновано шляхи покращення державної політики інформаційної безпеки. Зокрема, проаналізовано механізми протидії держави сучасним загрозам в інформаційній сфері, а також дезінформаційним заходам в умовах воєнного стану в Україні. Також велика увага у кваліфікаційній роботі приділяється сучасним інструментам протидії інформаційним загрозам засобами державної політики та пріритетним напрямкам діяльності центру стратегічних комунікацій.
Опис: Гула В. М. Державна політика щодо інформаційної безпеки України : кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» : спец. 281 «Публічне управління та адміністрування» / В. М. Гула ; ЧНУ ім. Петра Могили. – Миколаїв, 2023. – 80 с.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://krs.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/3009
Розташовується у зібраннях:Навчально-науковий інститут публічного управління та адміністрування

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Кваліфікаційна робота_Гула.pdf1.85 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.