груші яблоко повидло
груші яблоко повидло
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://krs.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/3336
Назва: Особливості прояву стресостійкості студентів психологів з різними когнитивними стилями
Інші назви: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» : спец. 053 «Психологія»
Автори: Позднякова, А. М.
Ключові слова: Кафедра психології
Астремська І. В.
Дата публікації: лют-2024
Видавництво: ЧНУ ім. Петра Могили
Короткий огляд (реферат): Кваліфікаційну роботу прясвячено узагальненю теоретико-методологічних особливостей прояву стресостійкойсті студентів психологів з різними когнитивними стилями. Актуальність дослідження. Реальність сьогодення висуває високі вимоги до сучасної молодої людини, змушуючи її постійно боротися за необхідні життєві ресурси та соціальний статус. Розглядаючи когнітивний стиль у навчальній діяльності студентів психологів, слід зазначити, що він є унікальним способом засвоєння інформації в навчальній діяльності. Пізнавальний стиль особистості залежить від того, як студент ставиться до навколишнього середовища, як шукає сенс життя, як здобуває нові знання. Сутність дослідження полягає в тому, що існує зв’язок між певними полюсами когнітивного стилю та найкращими можливостями для розвитку критичного мислення, що, у свою чергу, є одним із можливих факторів, які впливатимуть на використання особистістю продуктивних копінг-стратегій та допоможе покращити загальний рівень здатності особистості протистояти стресу, що і зумовило актуальність обраної теми дослідження «Особливості прояву стресостійкостістудентівпсихологів з різними когнітивними стилями». Об’єкт – стресостійкість студентів-психологів ‒ як особистісна якість. Предмет – психологічні особливості прояву стресостійкостістудентівпсихологів з різними когнітивними стилями. Мета роботи – теоретично обґрунтувати та емпірично дослідити психологічні особливості прояву стресостійкості студентів-психологів з різними когнітивними стилями. Методи дослідження. Для досягнення мети та вирішення поставлених завдань обрано такі методи дослідження: теоретичні (теоретикометодологічний аналіз, класифікація та систематизація наукових джерел, порівняння та узагальнення даних теоретичних та експериментальних досліджень), емпіричні (методи тестування, бесіда, констатувальний та формувальний експеримент), методи обробки даних (узагальнення та систематизація якісних і кількісних даних емпіричного дослідження); методи математичної статистики:порівняльний та кореляційний аналізи (кореляційний аналіз К. Пірсона, оцінка розбіжності експериментальних даних за допомогою t-критерію Ст’юдента). При обробці даних використовувались комп’ютерні програми: MS Excel та SPSS 17.0.
Опис: Позднякова А. М. Особливості прояву стресостійкості студентів психологів з різними когнитивними стилями : кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» : спец. 053 «Психологія» / А. М. Позднякова ; ЧНУ ім. Петра Могили. - Миколаїв, 2024. - 155 с.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://krs.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/3336
Розташовується у зібраннях:Навчально-науковий медичний інститут

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Позднякова Диплом.pdf1.42 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.