груші яблоко повидло
груші яблоко повидло
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://krs.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/751
Назва: Політика гендерної рівності в органах державної влади та місцевого самоврядування
Інші назви: автореферат магістерської дисертації на здобуття освітнього ступеня «магістр», спеціальність 281 "Публічне управління та адміністрування"
Автори: Чабан, С. А.
Ключові слова: автореферат
магістерська робота
публічне управління та адміністрування
гендер
гендерна рівність
гендерні стереотипи
гендерне рівноправ’я
ґендерна політика
державна гендерна політика
гендерний аналіз
Дата публікації: 2019
Видавництво: ЧНУ ім. Петра Могили
Короткий огляд (реферат): В магістерської роботі проаналізована державна політика щодо забезпечення гендерного паритету в органах державної влади та місцевого самоврядування Україні. На основі аналізу фахової наукової літератури, нормативно-правових актів України, міжнародних документів, практичних матеріалів стосовно формування та реалізації ґендерної політики, статистичного масиву та матеріалів міжнародної електронної мережі "Інтернет" розкрито теоретикометодологічні аспекти державної ґендерної політики, механізми реалізації ґендерної політики та шляхи їх вдосконалення. Запропоновано визначати гендерну політику як стратегічну діяльність держави, що здійснюється спільним зусиллями усіх зацікавлених сторін (суб’єктів) з метою надання рівних можливостей жінкам і чоловікам у користуванні гарантованими правами та свободами, створення умов для самореалізації особистості та є інтегруючим компонентом усіх напрямів державної кадрової політики. Обгрунтовано що гендерну політику в системі державної служби та органів місцевого самоврядування можна трактувати як комплекс дій органів державної влади або органів місцевого самоврядування щодо забезпечення державним службовцям або посадовим особам місцевого самоврядування відповідного соціального статусу згідно з особистими і професійними якостями, освітою і культурно-інтелектуальним потенціалом на основі законодавчого гарантування рівних можливостей жінкам і чоловікам у світлі гендерної демократії. Проаналізовано механізми реалізації ґендерної політики України, наведено статистичні показники гендерного балансу в органах державної влади та місцевого самоврядування, виявлено основні світові тенденції ґендерної політики та напрацьовано рекомендації щодо шляхів удосконалення механізмів формування та реалізації ґендерної політики.
Опис: Чабан С. А. Політика гендерної рівності в органах державної влади та місцевого самоврядування : автореф. дип. роботи на здобуття освітнього ступеня «магістр»: спец. 281 "Публічне управління та адміністрування" / С. А. Чабан , ЧНУ ім. Петра Могили. - Миколаїв, 2019. - 11 с.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://localhost:8080/jspui/handle/123456789/751
Розташовується у зібраннях:Інститут державного управління

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Автореферат_Чабан.pdf274.8 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.