Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://krs.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/301
Назва: Механізм реформування сфери ЖКГ на прикладі створення ОСББ м. Миколаєва
Інші назви: автореферат магістерської дисертації на здобуття освітнього ступеня "магістр", спеціальність 074 «Публічне управління та адміністрування»
Автори: Афанасьєва, О. О.
Ключові слова: автореферат
магістерська робота
кафедра публічного управління та адміністрування
державне управління
реформа ЖКГ
ОСББ
житлова політика
житлове будівництво
житловий фонд
житлово-комунальний комплекс
житлово-комунальне господарство
Дата публікації: 2019
Видавництво: ЧНУ ім. Петра Могили
Короткий огляд (реферат): Розглянуто дослідницькі підходи до визначення сутності поняття житлово-комунального господарства як частини національної економіки. Проаналізовано сучасний міжнародний досвід і основні моделі реалізації житлової політики з експлуатації та утримання житлового фонду. Проаналізовано комплексний підхід до оцінки функціонування житлово-комунального комплексу. Проведено аналіз стану житлово-комунального господарства в Україні. Досліджено економіко-правовий механізм державного управління в галузі житлово-комунального господарства. З’ясовано сутність і особливості організаційної кооперації в управлінні експлуатацією житлового фонду. Простежено механізм створення ОСББ як модель управління експлуатацією житлового фонду на основі організаційної кооперації.
Опис: Афанасьєвва О. О. Механізм реформування сфери ЖКГ на прикладі створення ОСББ м. Миколаєва : автореф. дипломної роботи на здобуття освітнього ступеня «магістр» : спец. 074 «Публічне управління та адміністрування» / О. О. Афанасьєва ; ЧНУ ім. Петра Могили. – Миколаїв, 2019. – 11 с.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://localhost:8080/jspui/handle/123456789/301
Розташовується у зібраннях:Інститут державного управління

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Афанасьєва О. О., автореф..pdf243.06 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.