Please use this identifier to cite or link to this item: https://krs.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/324
Title: Удосконалення державної політики україни в сфері запобігання нелегальній міграції та торгівлі людьми
Other Titles: автореферат магістерської дисертації на здобуття освітнього ступеня "магістр", спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування»
Authors: Золотухін, С. А.
Keywords: автореферат
магістерська робота
кафедра публічного управління та адміністрування
державне управління
міграційна політика
нелегальна міграція
торгівля людьми
протидія нелегальній міграції
трафікінг
Issue Date: 2019
Publisher: ЧНУ ім. Петра Могили
Abstract: Проаналізовано стан науково-теоретичного підґрунтя державної політики в сфері регулювання нелегальної міграції та протидії торгівлі людьми. Уточнено сутність основних понять і термінів. Досліджено нормативно-правові засади державної політики запобігання нелегальній міграції та протидії торгівлі людьми в Україні. Визначено основні показники сучасного стану міграції загалом у світі як основної тенденції глобалізації та України в цих процесах. Виявлено особливості нелегальної міграції громадян України. Визначено основні напрями подальшої державної політики в сфері державного регулювання нелегальної міграції та протидії торгівлі людьми в Україні. Запропоновано напрямки удосконалення державної політики України в сфері запобігання нелегальній міграції та торгівлі людьми.
Description: Золотухін С. А. Удосконалення державної політики україни в сфері запобігання нелегальній міграції та торгівлі людьми : автореф. дипломної роботи на здобуття освітнього ступеня «магістр» : спец. 281 «Публічне управління та адміністрування» / С. А. Золотухін ; ЧНУ ім. Петра Могили. – Миколаїв, 2019. – 20 с.
URI: http://localhost:8080/jspui/handle/123456789/324
Appears in Collections:Інститут державного управління

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Золотухін С. А., автореф..pdf386.87 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.