Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://krs.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/327
Назва: Децентралізація влади в Україні : конституційно-правовий аспект
Інші назви: автореферат магістерської дисертації на здобуття освітнього ступеня "магістр", спеціальність 074 «Публічне управління та адміністрування»
Автори: Корстик, М. І.
Ключові слова: автореферат
магістерська робота
кафедра публічного управління та адміністрування
державне управління
конституція
організаційно-правовий механізм
місцеве самоврядування
муніципальний кодекс
децентралізація влади
публічна влада
Дата публікації: 2019
Видавництво: ЧНУ ім. Петра Могили
Короткий огляд (реферат): Розкрито сутність і визначення змістовних характеристик конституційної реформи децентралізації як правового феномену державотворення. Виявлено основні ознаки та сформльовано теоретико-методологічні аспекти розуміння децентралізації влади як органцізаційно-правового явища. Досліджено сучасні реформи в країнах Європи у сфері місцевого самоврядування і децентралізації влади як приклад для України. Охарактеризовано сучасний стан реформи у сфері децентралізації державної влади в Україні. Розглянуто напрями вдосконалення адміністративно-територіального устрою в Україні в аспекті децентралізації влади. Досліджено шляхи вдосконалення місцевого самоврядування в умовах децентралізації влади.
Опис: Костик М. І. Децентралізація влади в Україні : конституційно- правовий аспект : автореф. дипломної роботи на здобуття освітнього ступеня «магістр» : спец. 074 «Публічне управління та адміністрування» / А. О. Білоус ; ЧНУ ім. Петра Могили. – Миколаїв, 2019. – 11 с.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://localhost:8080/jspui/handle/123456789/327
Розташовується у зібраннях:Інститут державного управління

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Костик Н. І., автореф..pdf245.23 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.