Please use this identifier to cite or link to this item: https://krs.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/591
Title: Система комп’ютерного зору з використанням технології доповненої реальності
Other Titles: автореферат кваліфікаційної роботи на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» , напрям підготовки 6.050101 «Комп’ютерні науки»
Authors: Місюк, Т. О.
Keywords: автореферат
бакалаврська робота
комп'ютерні науки
Кондратенко Юрій Пантелійович
комп’ютерний зір
computer vision
алгоритми аналізу зображень
доповнена реальність
augmented reality
AR
графічний інтерфейс
гральний рушій
Unity
Vuforia
Issue Date: 2019
Publisher: ЧНУ ім. Петра Могили
Abstract: Дипломна робота на здобуття освітньої кваліфікації «Бакалавр комп’ютерних наук». – Чорноморський національний університет імені Петра Могили, Миколаїв, 2019. Метою дипломної роботи є аналіз алгоритмів комп’ютерного зору та створення застосунку доповненої реальності, який надасть можливість учням та студентам використовувати його для отримання додаткової віртуальної інформації про досліджуваний об’єкт та мати можливість взаємодіяти з ним. Робота складається з 4 розділів. Результатом роботи є застосунок на платформу Android, який, використовуючи інструменти доповненої реальності, надає користувачу можливість отримати об’єкт віртуального середовища на зображенні реального світу. Даний застосунок призначений для використання в освітніх цілях, зокрема для використання у школах та університетах для більш інтерактивної взаємодії учнів та навчального матеріалу. Загальний об’єм роботи: 88 – сторінок, 10 – рисунків, 1 -таблиця, 28 –посилань.
Description: Місюк Т. О. Система комп’ютерного зору з використанням технології доповненої реальності : автореф. кваліфік. роботи на здобуття освітнього ступеня «бакалавр»: напрям підготовки 6.050101 «Комп’ютерні науки» / Т. О. Місюк, ЧНУ ім. Петра Могили. - Миколаїв, 2019. - 21 с.
URI: http://localhost:8080/jspui/handle/123456789/591
Appears in Collections:Факультет комп'ютерних наук

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Автореферат_Місюк_401_4.pdf674.11 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.