Please use this identifier to cite or link to this item: https://krs.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/848
Title: Удосконалення державної політики соціально-психологічної реабілітації військовослужбовців в Україні
Other Titles: автореферат магістерської дисертації на здобуття освітнього ступеня «магістр», спеціальність 281 "Публічне управління та адміністрування"
Authors: Петренюк, А. О.
Keywords: автореферат
магістерська робота
публічне управління та адміністрування
державна політика
соціально – психологічна реабілітація
правовий механізм, закордонний досвід
нормативно – правове забезпечення
Issue Date: 2019
Publisher: ЧНУ ім. Петра Могили
Abstract: Магістерська робота на здобуття освітнього ступеню «магістр». Чорноморський національний університет імені Петра Могили. – Миколаїв, 2019. Метою роботи є пошук та обґрунтування шляхів удосконалення державної політики соціально-психологічної реабілітації військовослужбовців в Україні. У роботі визначається сутність та зміст соціально-психологічної реабілітації військовослужбовців та розкриваються принципи їх соціально-психологічної реабілітації. Також визначається організаційно-правовий механізм забезпечення соціально-психологічної реабілітації військовослужбовців в Україні та особливості державних підходів у зазначеній сфері. Розглянуто закордонний досвід державної політики соціально - психологічної реабілітації військовослужбовців. Запропоновано шляхи удосконалення державної політики соціально - психологічної реабілітації військовослужбовців в Україні.
Description: Петренюк А. О. Удосконалення державної політики соціально-психологічної реабілітації військовослужбовців в Україні : автореф. дип. роботи на здобуття освітнього ступеня «магістр»: спец. 281 "Публічне управління та адміністрування" / А. О. Петренюк , ЧНУ ім. Петра Могили. - Миколаїв, 2019. - 11 с.
URI: http://localhost:8080/jspui/handle/123456789/848
Appears in Collections:Інститут державного управління

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
АВТОРЕФЕРАТ - Петренюк Аліна.pdf364.77 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.