Please use this identifier to cite or link to this item: https://krs.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/861
Title: Організаційно-економічний механізм управління сільськогосподарським землекористуванням
Other Titles: автореферат магістерської дисертації на здобуття освітнього ступеня «магістр», спеціальність 193 «Геодезія та землеустрій»
Authors: Бульбук, В. В.
Keywords: автореферат
магістерська робота
кафедра управління земельними ресурсами
Лазарєва Олена Володимирівна
сільськогосподарське землекористування
землеустрій
диверсифікація
раціональне використання і охорона земель
конкурентоспроможне землекористування
Issue Date: 2020
Publisher: ЧНУ ім. Петра Могили
Abstract: Дипломна робота на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня Магістр за спеціальністю 193 – Геодезія і землеустрій. – Чорноморський національний університет ім. Петра Могили, м. Миколаїв, 2020. В роботі розкриті тенденції раціонального використання і охорони земель, дослідженні питання правового його забезпечення, обґрунтовані концептуальні основи землеустрою в системі управління сільськогосподарським землекористуванням. Висвітлені аспекти розвитку інституціонального фактора в системі управління процесом використання і охорони землі в аграрному секторі економіки, досліджені тенденції розвитку сільськогосподарського землекористування та обгрунтованні критерії землеустрою в системі управління сільськогосподарським землекористуванням. Обгрунтовано необхідність наукової організації використання земель у сільському господарстві, розкрита роль диверсифікації господарської діяльності у контексті ефективного сільськогосподарського землекористування, розкрито основні положення землеустрою як важливого чинника впливу на процес формування конкурентоспроможного сільськогосподарського землекористування..
Description: Бульбук В. В. Організаційно-економічний механізм управління сільськогосподарським землекористуванням : автореф. дип. роботи на здобуття освітнього ступеня «магістр»: спец. 193 «Геодезія та землеустрій» / В. В. Бульбук , ЧНУ ім. Петра Могили. - Миколаїв, 2019. - 16 с.
URI: http://localhost:8080/jspui/handle/123456789/861
Appears in Collections:Факультет економічних наук

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Автореферат_Бульбук.pdf306.69 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.