Please use this identifier to cite or link to this item: https://krs.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/88
Title: Управління бізнес – процесами підприємства на основі технологій цифровізації
Other Titles: автореферат магістерської дисертації на здобуття освітнього ступеня «магістр», спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»
Authors: Лисевич, Н. С.
Keywords: автореферат
магістерська робота
управління бізнес-процесами на підприємстві
цифрові технології
цифрова економіка
цифрове підприємство
цифровізація
бізнес-процеси
індекс мережевої готовності
модернізація економіки
Issue Date: 2019
Publisher: ЧНУ ім. Петра Могили
Abstract: Узагальнено теоретико-методологічні засади щодо управління бізнес – процесами підприємства на основі технологій цифровізації. Визначено основні напрями розвитку підприємств в умовах цифрової економіки. Досліджено ефективність прийняття управлінських рішень на цифровому підприємстві. Проаналізувано вплив цифрових технологій на систему управління бізнес-процесами на підприємстві. Запропоновано шляхи адаптації підприємства до впровадження digital-технологій з метою дохідності. Розроблено схему проектування моделей підприємств та програми трансформації цифрових організацій, їх перспективи розвитку в умовах інноваційної трансформації та визначено напрями удосконалення економічної безпеки цифрового підприємства.
Description: Лисевич Н. С. Управління бізнес – процесами підприємства на основі технологій цифровізації: автореф. дип. роботи на здобуття освітнього ступеня «магістр»: спец. 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»" / Н. С. Лисевич, ЧНУ ім. Петра Могили. - Миколаїв, 2019. - 13 с.
URI: http://localhost:8080/jspui/handle/123456789/88
Appears in Collections:Факультет економічних наук

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Лисевич.pdf315.26 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.