груші яблоко повидло
груші яблоко повидло
Bitte benutzen Sie diese Kennung, um auf die Ressource zu verweisen: https://krs.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/3254
Titel: Організація німецькомовного спілкування на практичних заняттях у немовних закладах вищої освіти
Sonstige Titel: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» : спец. 035 «Філологія»
Autoren: Лавренюк, А. О.
Stichwörter: Кафедра романо-германської філології та перекладу з німецької мови
Кіршова О. В.
мовленнєва компетентність
немовні заклади вищої освіти
німецькомовне спілкування
діалогічне мовлення
Erscheinungsdatum: Feb-2024
Herausgeber: ЧНУ ім. Петра Могили
Zusammenfassung: Об'єктом дослідження є процес організації німецькомовного спілкування студентів немовних вищих навчальних закладів. Предметом дослідження є методи та підходи до організації німецькомовного спілкування на практичних заняттях, а також вплив цих методів на розвиток навичок говоріння та культурної компетентності студентів. Мета цього дослідження полягає у вивченні процессу організації німецькомовного спілкування на практичних заняттях у немовних закладах вищої освіти. Для досягнення мети, нами були поставлені наступні завдання:  визначити сучасні цілі та принципи навчання німецької мови для професійного спілкування у вищих навчальних закладах України;  дослідити психологічні передумови організації німецькомовного спілкування на практичних заняттях у немовних закладах вищої освіти;  проаналізувати форми роботи для формування німецькомовної компетентності у говорінні студентів нефілологічних спеціальностей;  визначити етапи і цілі формування мовленнєвої компетентності у говорінні студентів немовних закладів вищої освіти;  уточнити типологію вправ та завдань для розвитку вмінь діалогічного мовлення;  скласти систему вправ та завдань для організації німецькомовного спілкування на практичних заняттях у немовних закладах вищої освіти.  Методи дослідження:  - узагальнення досвіду навчання діалогічного мовлення німецькою мовою у немовних закладах вищої освіти;  - опрацювання наукових джерел з методики навчання іноземної мови та суміжних з нею наук;  - наукове спостереження процессу організації німецькомовного спілкування на практичних заняттях. У першому теоретичному розділі було висвітлено визначення передумов навчання німецькомовного говоріння студентів немовних закладів вищої освіти та визначені психологічно-дидактичні передумови навчання німецькомовного говоріння студентів немовних закладів вищої освіти. Результатом проведеного дослідження стало те, що досліджені форми навчання діалогічного мовлення, а саме: робота в парах та робота в групах мають як позитивні, так і негативні риси. Але за допомогою цих форм студенти отримують найкраще підгрунтя для оволодіння німецької мови як другою іноземною мовою.
Beschreibung: Лавренюк А. О. Організація німецькомовного спілкування на практичних заняттях у немовних закладах вищої освіти : кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «магістр» : спец. 035 «Філологія» / А. О. Лавренюк ; ЧНУ ім. Петра Могили. - Миколаїв, 2024. - 57 с.
URI: https://krs.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/3254
Enthalten in den Sammlungen:Факультет філології

Dateien zu dieser Ressource:
Datei Beschreibung GrößeFormat 
кваліфікаційна робота Лавренюк.pdf791.39 kBAdobe PDFÖffnen/Anzeigen


Alle Ressourcen in diesem Repository sind urheberrechtlich geschützt, soweit nicht anderweitig angezeigt.