Please use this identifier to cite or link to this item: https://krs.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/1593
Title: Правове регулювання трудових відносин державних службовців
Other Titles: автореферат магістерської дисертації на здобуття освітнього ступеня «магістр», спеціальність 281 "Публічне управління та адміністрування"
Authors: Корзун, Л. В.
Keywords: автореферат
магістерська робота
публічне управління та адміністрування
державне управління
правове регулювання
трудові відносини
державні службовці
європейський досвід
реформи
європейські стандарти
Issue Date: 2020
Publisher: ЧНУ ім. Петра Могили
Abstract: Магістерська робота присвячена: аналізу та розгляду сутності, мети та принципів державної служби України; дослідженню загальних засад правового статусу державних службовців в Україні; визначенню ґенези становлення правового регулювання трудових відносин державних службовців в незалежній Україні. Теоретичному обґрунтуванню особливостей правового регулювання прийняття на державну службу; визначенню правового регулювання проходження та припинення державної служби в Україні; дослідженню використання досвіду європейських країн для покращення правового регулювання трудових відносин державних службовців України. Зокрема, в роботі розглянуто і досліджено використання досвіду європейських країн для покращення правового регулювання трудових відносин державних службовців України; розроблено шляхи удосконалення правового регулювання трудових відносин державних службовців в Україні. У магістерській роботі розглянуто міжнародну практику якості реформ і пропозиції щодо підвищення ефективності реформування державного управління в Україні.
Description: Корзун Л. В. Правове регулювання трудових відносин державних службовців : автореф. дип. роботи на здобуття освітнього ступеня «магістр»: спец. 281 "Публічне управління та адміністрування" / Л. В. Корзун , ЧНУ ім. Петра Могили. - Миколаїв, 2020. - 19 с.
URI: https://krs.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/1593
Appears in Collections:Інститут державного управління

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
АВТОРЕФ Крзун Л. В..pdf325.31 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.