Please use this identifier to cite or link to this item: https://krs.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/1823
Title: Веб-застосунок із пошуку партнера за критеріями з урахуванням геолокацієї з використанням методів класифікації
Other Titles: автореферат кваліфікаційної роботи на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» : спеціальність 121 «Інженерія програмного забезпечення»
Authors: Сосновський, О. В.
Keywords: автореферат
бакалаврська робота
інженерія програмного забезпечення
Дворецький Михайло Леонідович
веб-застосунок
сайт-знайомств
онлайн дейтінг
пошук за геолокацією
socket.io.
Issue Date: 2020
Publisher: ЧНУ ім. Петра Могили
Abstract: Дипломна робота на здобуття освітньої кваліфікації «Бакалавр інженерія програмного забезпечення». – Чорноморський національний університет імені Петра Могили, Миколаїв, 2020. Метою даної роботи є розробка зручного в користуванні веб-застосунку, який забезпечить можливість переглядати профілі користувачів в певному порядку, від найближчого до найвіддаленішого користувача, враховуючи їх геолокаційні дані. Завдання: змоделювати і створити веб-застосунок, враховуючи, сучасні тренди, тенденції та уподобання користувачів для того, щоб ресурс міг виділятися серед інших однотипних веб-сайтів. Об’єктом дослідження є веб-застосунок, як інформаційно-комунікаційний засіб. Предмет дослідження є засоби та технологія створення веб-застосунку із пошуку партнера за критеріями з урахуванням геолокацієї з використанням методів класифікації. У першому розділі розглядаються основні поняття теми дипломного проекту. Виконаний аналіз існуючих аналогів з визначенням їхніх основних переваг та недоліків. Міститься інформація щодо функціональних, нефункціональних та системних вимог веб-застосунку. У другому розділі міститься інформація щодо аналізу і моделюванню програмного забезпечення. Описано методології сучасного проектування інформаційних систем. Під час проектування системи були створені діаграми варіантів використання, діаграми класів, діаграми послідовності для спрощення розуміння «логіки» системи. У третьому розділі виконано аналіз та опис існуючих технологій реалізації веб-застосунку, які в повній мірі реалізують функціональні вимоги до програмного забезпечення. Було проведено тестування створеного застосунку. Також було виконано пробну реєстрацію та авторизацію користувачів в системі. У четвертому розділі детально було розглянуто вимоги щодо приміщення, організації робочого місця, освітлення, мікроклімату, які пред’являє чинне законодавство України.
Description: Сосновський О. В. Веб-застосунок із пошуку партнера за критеріями з урахуванням геолокацієї з використанням методів класифікації : автореф. дип. роботи на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» : спец. 121 «Інженерія програмного забезпечення» / О. В. Сосновський , ЧНУ ім. Петра Могили. - Миколаїв, 2020. - 13 с.
URI: https://krs.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/1823
Appears in Collections:Факультет комп'ютерних наук

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Автореферат_Сосновський_О_В.pdf400.25 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.