Please use this identifier to cite or link to this item: https://krs.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/1826
Title: WEB-застосунок інтеграції даних різних інформаційних ресурсів на прикладі отримання прогнозу погоди
Other Titles: автореферат кваліфікаційної роботи на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» : спеціальність 121 «Інженерія програмного забезпечення»
Authors: Заводська, А. С.
Keywords: автореферат
бакалаврська робота
інженерія програмного забезпечення
Дворецький Михайло Леонідович
інформаційні ресурси
інтеграції даних
Issue Date: 2020
Publisher: ЧНУ ім. Петра Могили
Abstract: Під час виконання дипломної роботи було розроблено WEB-застосунок інтеграції даних різних інформаційних ресурсів на прикладі отримання прогнозу погоди. Даний застосунок роздроблений для отримання більш точну погоду с деяких джерел прогнозу погоди. Об’єкт дослідження – є процес розробки системи автоматизованого збору інформації та створення аналітики про погоду. Предмет дослідження – є веб-застосунок, який автоматично збирає інформацію з декількох джерел та будує аналітику на основі проаналізованих джерел даних. Метою даної роботи є покращення отримування точного прогнозу погоди на основі кількох джерел, аналіз погоди для наступних днів аналізуючи зібрану статистику. Дипломна робота містить наступні розділи: аналіз інформаційних ресурсів та застосунків отримання прогнозу погоди, моделювання системи інтеграції даних інформаційних ресурсів отримання прогнозу погоди, проектування архітектури програмного забезпечення, реалізація WEB-застосунку. У першому розділі дипломної роботи було проведено аналіз існуючих застосунків прогнозу погоди рішень та недоліків. У другому розділі дипломної роботи розглядуються принципи моделювання та проектування web-ресурсів. У третьому розділі дипломної роботи проведено аналіз підходів реалізації WEB-застосунку. У результаті роботи було створено WEB-застосунок для отримання прогнозу погоди з різних інформаційних джерел прогнозу погоди, що надає змогу отримати біль точний прогноз погоди.
Description: Заводська А. С. WEB-застосунок інтеграції даних різних інформаційних ресурсів на прикладі отримання прогнозу погоди : автореф. дип. роботи на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» : спец. 121 «Інженерія програмного забезпечення» / А. С. Заводська , ЧНУ ім. Петра Могили. - Миколаїв, 2020. - 14 с.
URI: https://krs.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/1826
Appears in Collections:Факультет комп'ютерних наук (ба)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Заводьска Автореферат.pdf565.37 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.