Please use this identifier to cite or link to this item: https://krs.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/1938
Title: WEB-орієнтоване програмне забезпечення контролю та управління власним часом
Other Titles: автореферат кваліфікаційної роботи на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» : спеціальність 121 «Інженерія програмного забезпечення»
Authors: Ніколаєв, Юрій Сергійович
Keywords: автореферат
бакалаврська робота
кафедра інженерії програмного забезпечення
Коваленко Ігор Іванович
Веб Додаток
тайм менеджмент
онлайн-сервіси
ASP.NET
Issue Date: 2021
Publisher: ЧНУ ім. Петра Могили
Abstract: Мета – допомогти користувачам використовувати власний час продуктивно та контролювати при цьому емоційний стан за рахунок створення WEB-орієнтованого програмного забезпечення. У вступі розкривається актуальність дослідження за обраним напрямом, ставиться проблема, мета і завдання дослідження, визначаються об'єкт та предмет дослідження, обґрунтування основних проектних рішень, вказується його теоретична, практична значущість. У першому розділі роботи проводиться системний аналіз обраної предметної області та, на його основі, формується постановка задачі та специфікація вимог до програмного забезпечення. У другому розділі розробляються проектні рішення, що забезпечують виконання специфікації вимог до ПЗ. В розділ входить розробка прототипів веб рівнів, підготовка усіх необхідних моделей та збір інформації стосовно обраного жанру проекту. У третьому розділі описується виконана робота з готовою логікою сайту та його створена візуальна частина. У четвертому розділі представляється виконана робота з кодування, тестування розробленого сайту та аналіз результатів тестування. КРБ викладена на ___ сторінки, вона містить ___ розділи, ___ ілюстрацій, ___ таблиці, ___ джерел в переліку посилань.
Description: Ніколаєв Ю. С. WEB-орієнтоване програмне забезпечення контролю та управління власним часом : автореф. дип. роботи на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» : спец. 121 «Інженерія програмного забезпечення» / Ю. С. Ніколаєв , ЧНУ ім. Петра Могили. - Миколаїв, 2021. - 14 с.
URI: https://krs.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/1938
Appears in Collections:Факультет комп'ютерних наук (ба)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Авторефер_Ніколаєв.docx587.48 kBMicrosoft Word XMLView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.