груші яблоко повидло
груші яблоко повидло
Please use this identifier to cite or link to this item: https://krs.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/2499
Title: Програмне забезпечення інтернет-магазину товарів для косметологів. Серверна частина
Other Titles: кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» , Спеціальність 121 «Інженерія програмного забезпечення»
Authors: Діденко, В. Д.
Keywords: Кафедра інженерії програмного забезпечення
бакалаврська робота
Горбань Г. В.
TomCat
web
JS
e-commerce
Spring
інтеренет магазин
MVC
база даних
JPA
Spring Security
Issue Date: 2022
Publisher: ЧНУ ім. Петра Могили
Abstract: Актуальність: полягає в створенні кращих умов для просування товарів для косметологів і їх продажу використовуючи вебзастосунок. Мета: удосконалення салону краси, а саме представлення косметологічних послуг та товарів, шляхом створення вебзастосунку для просування компанії та продажу косметологічних продуктів та послуг з метою покращення прибутку компанії. Об’єкт роботи: інформаційні процеси управління та функціонування системи інтернет-магазину товарів для косметологів. Предметом роботи: є механізми та практичні аспекти реалізації інтернет-магазину товарів для косметологів. У першому розділі описуються використані технології, описані складові компоненти серверу, мова програмування та її фреймворки. У другому розділі представлена структура бази даних та реалізація функціоналу панелі адміністратора та користувача, тобто бізнес логіки.
Description: Діденко В. Д. Програмне забезпечення інтернет-магазину товарів для косметологів. Серверна частина : кваліфікаційна робота на здобуття освітньо ‒ кваліфікаційного ступеня «бакалавр» : спец. 121 «Інженерія програмного забезпечення» / В. Д. Діденко ; ЧНУ ім. Петра Могили. – Миколаїв, 2022. – 31 с.
URI: https://krs.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/2499
Appears in Collections:Факультет ком'ютерних наук

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
том1_Серверна_Діденко.pdf1.01 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.