Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://krs.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/543
Назва: Автоматизація метрологічного контролю офтальмологічних лазерних випромінювачів ультрафіолетового діапазону
Інші назви: автореферат магістерської дисертації на здобуття освітнього ступеня «магістр», спеціальність 151 «Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології»
Автори: Звєрєв, Д. В.
Ключові слова: автореферат
магістерська робота
автоматизація та комп’ютерно інтегровані технології
Бєліков Олександр Євгенович.
автоматизована система
напівпровідниковий лазер
фотодіод
тепловий первинний перетворювач
драйвер
мікроконтролер
кроковий двигун
датчик рівня
інтегральна сфера
Дата публікації: 2019
Видавництво: ЧНУ ім. Петра Могили
Короткий огляд (реферат): Магістерська робота спрямована на аналіз та розробку автоматизованої системи вимірювання просторово-енергетичних параметрів лазерних діодів. Розглянуто 5 існуючих типів структур напівпровідникових лазерних випромінювачів та 3 основних типу корпусу. Також розглянуті існуючі засоби вимірювання просторово-енергетичних параметрів лазерного випромінювання (теплові та фотонні). Практичне значення результатів дослідження та розробки полягає у автоматизації процесу контролю режиму генерації ЛД на основний моді і вимірювань просторово-енергетичних характеристик лазерного випромінювання. Така система може бути використана для безперервного контролю стану структури одномодового лазерного діода шляхом вимірювань його випромінювання у вільний простір, за яким, можна судити про ступеня деградації лазера. Розроблена система дозволяє здійснювати безперервний контроль параметрів ЛД без порушення нормального функціонування лазера в оптико-електронній системі. Пояснювальна записка магістерської роботи складається зі вступу, трьох розділів та висновків. У вступі визначається актуальність теми, сформульована мета, об’єкт, предмет та завдання дослідження та розробки. У першому розділі магістерської роботи аналізуються існуючі класифікації лазерних діодів, проводиться детальний аналіз первинних вимірювальних перетворювачів, їх переваги та недоліки. У другому розділі магістерської роботи виконується розробка автоматизованої системи для вимірювання просторово-енергетичних параметрів випромінювання ЛД, а саме, розробляється функціональна блок схема та аналізуються існуючі конструктивні рішення електронних блоків та основних елементів установки. Крім того, виконується розробка та дослідження драйверу лазерних діодів для забезпечення сталих параметрів живлення ЛД. У третьому розділі магістерської роботи приводяться результати дослідження таких параметрів лазерного випромінювання як просторовий розподіл потужності випромінювання та коефіцієнт розподілу лазерного променю. Дослідження розповсюджених зразків ЛД виконуються на розробленій та виготовленій автоматизованій системі. Розроблена система дозволяє здійснювати безперервний контроль параметрів ЛД без порушення нормального функціонування лазера в оптико-електронній системі. В цілому, магістерська робота містить 99 сторінок, 32 рисунків, 34 джерела посилання.
Опис: Звєрєв Д. В. Автоматизація метрологічного контролю офтальмологічних лазерних випромінювачів ультрафіолетового діапазону : автореф. дип. роботи на здобуття освітнього ступеня «магістр»: спец. 151 «Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології» / Д. В. Звєрєв, ЧНУ ім. Петра Могили. - Миколаїв, 2019. - 11 с.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://localhost:8080/jspui/handle/123456789/543
Розташовується у зібраннях:Факультет комп'ютерних наук

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Звєрєв.pdf252.8 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.