Please use this identifier to cite or link to this item: https://krs.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/849
Title: Співпраця державного та недержавного суспільного секторів у галузі надання соціальних послуг на місцевому ріні
Other Titles: автореферат магістерської дисертації на здобуття освітнього ступеня «магістр», спеціальність 281 "Публічне управління та адміністрування"
Authors: Фоміна, В. О.
Keywords: автореферат
магістерська робота
публічне управління та адміністрування
соціальні послуги
недержавні організації
соціальна сфера
місцеве самоврядування
суб’єкти підприємницької діяльності
соціальний захист населення
державне управління
децентралізація
територіальна громада
муніципальна влада
Issue Date: 2019
Publisher: ЧНУ ім. Петра Могили
Abstract: У роботі розкриті теоретичні та законодавчі засади надання соціальних послуг в Україні. Розкрито зміст та сутність соціальних послуг, з’ясовано основні принципи та особливості надання соціальних послуг та визначено Правові та організаційні підходи до надання соціальних послуг в Україні. У роботі вивчено сучасний стан надання соціальних послуг державними та недержавними організаціями, а саме: здійсненна спроба узагальнення зарубіжного досвіду надання соціальних послуг державними та недержавними організацій; проаналізовані законодавчі та податкові аспекти діяльності недержавних організацій у сфері надання соціальних послуг, також розглянуті українські реалії співпраці державних та недержавних організацій у соціальній сфері на місцевому рівні. Висвітлено напрями вдосконалення організаційних підходів до надання соціальних послуг державними та недержавними організаціями на місцевому рівні. Проаналізовано умови та запропоновано можливості покращення партнерства державного та недержавного суспільного секторів у сфері надання соціальних послуг на місцевому рівні та надано рекомендації щодо удосконалення організації та діяльності недержавних організацій, та покращення якості надання соціальних послуг на місцевому рівні.
Description: Фоміна В. О. Співпраця державного та недержавного суспільного секторів у галузі надання соціальних послуг на місцевому ріні : автореф. дип. роботи на здобуття освітнього ступеня «магістр»: спец. 281 "Публічне управління та адміністрування" / В. О. Фоміна , ЧНУ ім. Петра Могили. - Миколаїв, 2019. - 9 с.
URI: http://localhost:8080/jspui/handle/123456789/849
Appears in Collections:Інститут державного управління

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Автореферат Фоміна.pdf282.16 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.