Please use this identifier to cite or link to this item: https://krs.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/739
Title: Механізми впровадження електронного документообігу в місцевих органах виконавчої влади.
Other Titles: автореферат магістерської дисертації на здобуття освітнього ступеня «магістр», спеціальність 281 "Публічне управління та адміністрування"
Authors: Лінчаковська, М. С.
Keywords: автореферат
магістерська робота
публічне управління та адміністрування
електронне урядування
електронний документообіг
електронний документообіг в місцевих органах виконавчої влади
системи електронного документообігу
Issue Date: 2019
Publisher: ЧНУ ім. Петра Могили
Abstract: Магістерська робота присвячена дослідженню теоретичних механізмів впровадження електронного документообігу в місцевих органах виконавчої влади та розробці практичних рекомендацій щодо їх удосконалення. У процесі дослідження було здійснено аналіз електронного документообігу як складової електронного урядування та визначено, що порядок електронного документообігу визначається державними органами, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями всіх форм власності згідно з чинним законодавством. Розглянуто, що органи державної влади за своєю специфікою мають вертикально-централізовані (органи центральної виконавчої влади) або децентралізовані (органи місцевого самоврядування) механізми державного управління, що мають відповідну функціональну та організаційну структури. Охарактеризовано нормативно-правове забезпечення впровадження електронного документообігу в місцевих органах виконавчої влади та з’ясовано інноваційні технології розвитку організації електронного документообігу в місцевих органах виконавчої влади. Проаналізовано основні напрями розвитку електронного документообігу в місцевих органах виконавчої влади та розроблені рекомендації щодо вдосконалення механізмів впровадження електронного документообігу в місцевих органах виконавчої влади. Рекомендації щодо вдосконалення механізмів впровадження електронного документообігу і впровадження системи єдиного електронного документообігу в місцевих органах влади Миколаївської області у роботі запропоновано здійснювати у два етапи. У роботі обґрунтовано напрямки вдосконалення механізмів впровадження електронного документообігу через запровадження в органах виконавчої влади електронного архіву, номенклатури справ, системи трекінгу документів та створення та нанесення QR- кодів на документи.
Description: Лінчаковська М. С. Механізми впровадження електронного документообігу в місцевих органах виконавчої влади : автореф. дип. роботи на здобуття освітнього ступеня «магістр»: спец. 281 "Публічне управління та адміністрування" / М. С. Лінчаковська, ЧНУ ім. Петра Могили. - Миколаїв, 2019. - 19 с.
URI: http://localhost:8080/jspui/handle/123456789/739
Appears in Collections:Інститут державного управління

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
АВТОРЕФЕРАТ_Лінчаковська_М_С.pdf431.91 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.