Факультет фізичного виховання та спорту : [189] Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 189
PreviewIssue DateTitleAuthor(s)
2021Сучасні аспекти удосконалення процесу корекції фізичної терапії жінок молодого віку зі сколіозомКукса, Л. І.
2021Коригуюча здатність роботи серцево-судинної системи в процесі адаптації організму до навантажень в процесі фізичної реабілітаціїКоваленко, В. А.
2021Ефективність використання різних за структурою напрямків фізичної реабілітації людей похилого віку з артеріальною гіпертензієюКіріченко, В. І.
2021Іванніков А.О. Сучасні напрямки ремоделювання міокарду лівого шлуночка спортсменів у силових видах спорту-
2021Моделювання комплексів рекреаційних заходів в процесі фізичного виховання школярів середніх класів зі слабкою міопією.Заїкин, Ю. О.
2021Варіабельність серцевого ритму, як інформативний метод контролю роботи вегетативної нервової системи в процесі фізичної реабілітації дітей з проблемами опорно-рухового апаратуГейко, А. В.
2021Коригуюча фізична реабілітація футболістів в процесі відновлення зв’язок колінного суглобуВінталова, М. О.
2021Регуляція різновидів м’язового скорочення в процесі адаптаційно-компенсаторних реакцій в умовах навантажень різної направленостіЯновський, О. Г.
2021Концептуальні засади удосконалення системи підготовки висококваліфікованих волейболісток з використанням допоміжного обладнанняШкура, А. О.
2021Критерії оптимізації біомеханічних аспектів засобів спеціальної силової підготовки в єдиноборствахШенкевич, В. В.
2021Корекція спеціальної фізичної підготовка в гандболі на етапі максимальної реалізації індивідуальних можливостей організмуХарлан, П. С.
2021Сучасні аспекти удосконалення тактичної підготовки в тенісі в процесі етапного контролю змагальної діяльностіТруденко, В. В.
2021Розробка ефективних методів підвищення психо-емоційної підготовки каратистів в період використання засобів актуальних для змішаних єдиноборствТимоша, О. О.
2021Оптимізація засобів та методів тренувального процесу в художній гімнастиці на етапі початкової підготовки для дітей молодшого шкільного вікуТамбовцева, В. А.
2021Технології розвитку вибухової сили у спортсменів з рукопашного бою в процесі використання інтегральних тренувальних занять на різних етапах підготовкиТаланенко, В. Ю.
2021Інтегральна підготовка інструкторів з гірського туризму з використанням інноваційних методів навчанняСлюсаренко, Е. С.
2021Комбіноване використання засобів силових напрямів фітнесу в процесі підвищення функціональних можливостей спортсменів-ветеранів в дзюдо.Сидорук, О. С.
2021Удосконалення методики формування тактико-технічної підготовки самбістів молодого віку в процесі тренувань з використання комплексу засобів з різними параметрами навантаженняСандул, Т. А.
2021Структура та спрямованість оздоровчих занять силовим фітнесом для жінок з урахуванням їх рівня резистентності до навантажень високої та низької інтенсивності анаеробного і аеробного характеруСамонова, А. С.
2021Оптимізація процесу технології планування навантажень в річному макроциклі футболістів різного амплуа, які займаються футзаломСабарін, С. А.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 189